Mecze 17.04 niedziela

W najbliższą niedziele rozegramy kolejne mecze. Najpierw o godzinie 9.00 wszyscy zawodnicy którzy, nie są powołani na mecz ligowy, grają sparing z rocznikiem 2005B. Bardzo proszę o przybycie WSZYSTKICH zawodników. Ten mecz jest dla was, żebyście mogli pograć i rozwijać swoje umiejętności piłkarskie. Techniczne i taktyczne.
Później o godzinie 16.45 gramy mecz ligowy z BKS 7 Warszawa. Zbiórka o godzinie 15.30 pod budynkiem klubowym. Na reszcie to My jesteśmy gospodarzami.
Na mecz ligowy powołani zostali: Oliwier Grochala, Mati Piasecki, Maks Brejnak, Adam Ślubowski, Krzyś Kiersnowski, Kuba Winiarski, Kozikowski Maciek i Bartek, Dominik Maliszewski, Krzysiek Erwiński, Stasiek Burs plus 7 chłopców z grupy A. Zabieramy LEGITYMACJE I OCHRANIACZE.
Przypominam że obecność jest obowiązkowa na obydwu meczach.
Do zobaczenia
Trener Piotr