Traktorki znowu zwycięskie !

Kolejny mecz ligowy i kolejne zwycięstwo naszego zespołu. Wygrana na pewno cieszy, styl jednak mnie. O tym będzie czas i okazja porozmawiać na treningach i poprawić główne mankamenty w naszej grze. A przede wszystkim skuteczność i gra bez wykorzystywania całego boiska. Wszystko kupą i środkiem. Jednak dalej uczymy się i mam nadzieję że wyciągamy wnioski i będziemy je realizować w przyszłych spotkaniach. Cieszą kolejne debiuty nowych zawodników, Stasia Bursa, Szymona Wysockiego a zwłaszcza Krzysia Erwińskiego . Brawo i jeszcze raz gratuluję wyniku i spontanicznej radości po meczu. Widać że tworzymy kolektyw bez podziałów, tylko zgraną ekipę w której każdy walczy za każdego.
KS Ursus - BKS 7 6-1 (2-1) gole Kiersnowski, Cabajewski x3, Gierczuk-Romanowski, Burda.
Traktorki to My!