Zwycięstwo na inaugurację

Bardzo wysokim zwycięstwem zakończyło się pierwsze wiosenne spotkanie rocznika 2004 B. W Laskach pokonaliśmy zespół Rysia aż 17-0 (11-0). Bramkami podzielili się: Dominik Maliszewski x5, Krzysiek Kiersnowski x4, Kuba Winiarski x1, Mateusz Drzewiński x1, Maks Cabajewski x2, Aleks Gierczuk-Romanowski x2, Mateusz Dobosz x1, Igor Burda x1.
Zwycięstwo bardzo cieszy, gra również. Przeciwnik mimo wielkiej ambicji nie zagroził nam przez cały mecz ani razu. Na pewno jest to zasługa naszych zawodników którzy, wyszli na boisko bardzo zdeterminowani i ambitnie walczyli o każdą piłkę, a sami również grali ciekawie, kombinacyjnie i szybko.
Nie będę nikogo chwalił indywidualnie. Grał i wygrał cały zespół.
Dziekuje i gratuluje wyniku!
Kolejny mecz już w sobotę 9 kwietnia o godz. 14.00 w Brwinowie.
W meczu wystąpili: Mati Piasecki, Maks Brejnak (kpt), Piotr Krasodomski, Adam Śluba, Bartek i Maciek Kozikowscy, Kuba Winiarski, Mati Drzewiecki, Przemek Szmajdziński, Dominik Maliszewski, Misiak Mieszko, Krzysiek Kiersnowski oraz zawodnicy z grupy A Maks Cabajewski, Igor Burda, Aleks Gierczuk - Romanowski, Wiśniewski Mikołaj, Mati Dobosz, Igor Jagiełło .