Liga ruszamy!

Już w najbliższą sobotę rozpoczynamy rozgrywki w naszej oficjalnej lidze MZPN. Nasza grupa to  V liga okręgowa D2 Młodzik gr.3.
Po prawej stronie będę umieszczał wyniki naszego zespołu i drużyn grających w naszej lidze. Po każdym meczu będę zamieszczał opis spotkani i statystyki pomeczowe.
Klika słów o systemie rozgrywek. W grupie jest 6 zespołów. Gramy każdy z każdym po dwa razy. Raz u siebie raz na wyjeździe w jednej rundzie (tzn od 2 kwietnia do 18 czerwca kiedy jest ostatni mecz).
Czas gry każdego meczu 2x30 min, przerwa 10 min pomiędzy połowami.
Gramy od pola karnego do pola karnego na całą szerokość boiska, na bramki 2x5m (jak na Orliku)
Na boisku występuje 8 zawodników w polu plus bramkarz tzw. "9"
Zmiany są hokejowe tzn że zawodnik może dowolną ilość opuszczać i wracać na boisko.
Na każdy mecz mogę brać max.18 zawodników. Na pewno w meczach ligowych będzie grała z nami część zawodników z grupy 2004 A (ci którzy nie zmieszczą sie w 18 meczowej grupy A)
Powołania będą na stronie w każdy czwartek na i po treningu.