Miło i przyjemnie z Brwinowem

Bardzo okazałym zwycięstwem zakończył się mecz naszych Traktorków z Naprzodem Brwinów. Pokonujemy rywal aż 13-2 będąc zdecydowanie lepszym zespołem w każdym elemencie. Gdyby nie nasza nonszalancja i brak koncentracji wynik spokojnie mógł być w okolicy 20 bramek. Gratuluje jednak naszym zawodnikom stwarzania akcji bramkowych, strzałów, wygranych pojedynków 1x1 (bo to one były kluczem zwycięstwa) a także kondycji na boisku, bowiem warunki były naprawdę ciężkie z powodu gorąca i dusznego powietrza. Pokazaliśmy naprawdę dużo fajnej piłki. Nareszcie graliśmy szybko i z pomysłem. Coraz więcej widzimy i tworzymy akcje kombinacyjne. Brakuje jeszcze szybkości i rozegrania przez skrzydłowych zwłaszcza w akcjach na stronie rywala. Ale jest zrozumienie i coraz lepiej to wygląda. Po to gramy i sie uczymy. Cieszy mnie postawa wszystkich ale muszę pogratulować pierwszych ligowych goli Mieszkowi (lewa noga ;) ) oraz naszemu kapitanowi Maksowi Brejnak ;) brawo , Super My! To był na prawdę miły dla was dla mnie i dla waszych rodziców mecz. Wiara chłopaki a damy radę wszędzie i zawsze!
Traktorki to My!
KS Ursus - Naprzód Brwinów 13-2 (5-1) gole M. Gajewski x2, A. Radko x2, Winiarski, Misiak, Brejnak, Gierczuk-Romanowski, Maliszewskix3, Drzewiński, Wiśniewski.