Radość i duma. Wilki pokonane.

W naszym kolejnym meczu ligowym pokonujemy zespół Białe Wilki 2-1. Tym samy zostajemy samodzielnym liderem naszej ligi. Oczywiście cieszą zwycięstwa i miejsce w tabeli ale jeszcze bardziej styl naszej gry, zaangażowanie, pewność i siła naszej drużyny. Nie ma podziałów, jesteśmy jednym zespołem, Traktorkami ! Ale co najważniejsze każdy z zawodników jest bardzo wartościowym i pewnym ogniwem naszego teamu. Każdy gra super i każdy daje z siebie maks swoich umiejętności. Jestem dumny prowadząc taki zespół. Super rozgrywamy grę od tyłu, budujemy akcję, potrafimy grać z kontry i w ataku pozycyjnym. Ciężko mi kogokolwiek wyróżnić bo każdy dołożył swoją cegiełkę do sukcesu. Super gra bramkarzy, pewna defensywa, kreatywna pomoc i atak. Pozmienialiśmy dzisiaj trochę pozycji, zrobiliśmy parę eksperymentów i wszystko grało! mam teraz prawdziwy ból głowy. Oby takich więcej ;) Jak zawsze wymienię tylko zawodnika debiutującego, Maks Przygoda, super robota!
Jedyne dwa elementy które musimy poprawić to komunikacja (pozytywna, konstruktywna podpowiedź a nie marudzenie lub krytyka) i strzały na bramkę ! to jest fajne uderzyć na bramkę. Musimy zacząć odnajdywać się na polu gry. Gra kombinacyjna podaniami w trójkątach jest super, ale w pewnym momencie, kiedy nasza pozycja na to pozwala, należy podnieść głowę i uderzyć na bramkę. Mało było strzałów. za mało. Nie ma strzałów nie ma bramek. Samo nie wpadnie.
Tyle marudzenia. Cieszy cała reszta a zwłaszcza wasza chęć zaangażowanie i radość z gry.
Brawo WY!

Białe Wilki -Traktorki 1-2 gole Igi i Wiśnia

ps. dziękujemy i gratulujemy również rywalom, którzy pokazali równie fajny futbol jak my i dzięki nim ten mecz stał na bardzo wysokim poziomie. Wierzymy że razem uda nam się awansować wyżej bo oba zespoły na to zasługują.
Wilki dziękujemy !

poniżej opis meczu ze strony Białych Wilków - chyba jednak byliśmy na innych meczach...

wilki